Truhlářství Tomáš Kuthan

Kuchyňské linky

Doplňky ke kuchyňským linkám

Výsuvy a zásuvkové systémy

Klasicky jednoduché a elegantní - zásuvkový systém InnoTech je zářícím bodem v každé kuchyni.

Technicky a opticky vyzrálý design přesvědčí na celé čáře:

Quadro

Kuličková ložiska jsou zárukou dlouhé životnosti Ocelové kuličky neztrácí nikdy svůj dokonalý kulatý tvar, ani když jsou vystaveny dlouhodobému namáhání. Manipulace s velkým zatížením jako jsou zaplněné kartotékové zásuvky v kancelářích je každodenní práce pro kování Quadro. V závislosti na typu výsuvu Quadro zajišt’uje hladký chod až 180 kalených ocelových kuliček, jezdících v ocelových drahách.

Směrová stabilita a přesný chod Speciální profily a přesné ocelové kuličky pracují v perfektním souladu. Vertikální a boční stabilita jsou vynikající, protože všechny síly jsou rovnoměrně rozloženy. To vše zaručuje výbornou kvalitu posuvu.

Samočistící schopnost Nečistoty nemají ve výsuvech Quadro žádnou šanci. Systém je doslova samočistící. Smítka jsou jednoduše vypuzena ocelovými kuličkami na stranu a valivé dráhy výsuvu zůstávají čisté. Dokonce ani po dlouhé době užívání není hladký chod narušen drobnými částečkami nečistot.

Rolničkové částečné výsuvy a plnovýsuvy

Důmyslné konstrukční vlastnosti usnadňují montáž a použití rolničkových výsuvných mechanismů. Nucené vedení vyrovnává montážní tolerance a zaručuje, že zásuvka je vždy rovnoběžně vedena po celé dráze výsuvu. Dvojité děrování korpusových kolejniček umožňuje použití na tenkých mezistěnách.

Velkoryse dimenzované rolničky ze speciálního plastu zaručují tichý a lehký chod. Dvojitá pojistka fixuje výsuv ve vytažené poloze a slouží jako dodatečné zajištění.

Integrovaná samozavírací technika zabraňuje náhodnému otevření zásuvky.

Povrch kolejniček je pokryt epoxidovou pryskyřicí, čímž je zaručena dlouhodobá ochrana proti korozi.